NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE


Zahradní domky

Zahradní domky - AKCE

 


Zahradní sortiment
náš E-Shop se zahradním nábytkem, dětskými hřišti, skluzavkami...

Doplňky pro zahradní domky.

Naše zahradní domky jsou v základu vyrobeny se standardní lepenkovou střešní krytinou a bez okapového systému a bez nátěru.

Nátěr dřevěného domku

Za účelem prodloužení životnosti dřevěných zahradních domků doporučujeme domek natřít vhodným lazurovacím nátěrem, čímž zajistíme požadovanou ochranu dřeva před hnilobami a škůdci. Takové nátěry domků je pak třeba pravidelně opakovat. V případě zájmu Vám rádi zašleme cenovou nabídku nátěru domku přímo u nás ve výrobě.

Okapový systém domku

Vhodné je také opatřit domek okapovým systémem, čímž opět zajistíme prodloužení životnosti domku, protože voda nebude stékat ke stěnám domku, ale bude odváděna na vámi určené místo. Cenovou nabídku na okapové sety k danému typu domku Vám rádi na vyžádání zašleme

Střešní krytina pro dřevěné zahradní domky

Střecha zahradního domku je ve standardu zpravidla pokryta černou pískovanou lepenkou.  Za příplatek je možno dodat domek s asfaltovým šindelem v požadované barvě a tvaru. Opět Vám rádi pro Váš vybraný model domku zašleme kalkulaci ceny na asfaltový šindel.

Na Vaše poptávky ohledně doplňků Vám rádi odpovíme na:  info@e-zahradni-domky.cz, nebo na tel.: 777 331 536

Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradní domky FORT - Ing. Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3Novinky v našem sortimentu   24.1. 2021 Nové dřevěné garáže Dřevěné garáže     14.1. 2021 Vylepšený ECO domek BAO...

ZBOŽÍ V AKCI

Montáže zahradních domků a jejich cena

Domky je možno si sestavit svépomocí, dle dodaného montážního návodu, nebo vám montáž domku zajistíme my specializovanou a proškolenou firmou.

Kolik zaplatím za montáž dřevěného domku? Pokud zvažujete si od nás nechat domek postavit, rádi vám zašleme cenovou nabídku na montáž domku. Vaši poptávku na montáž s číslem domku a místem dodání můžete zaslat na poptávka ceny montáže.

Termíny montáží jsou zpravidla 7-14 dnů, vždy závisí na osobní dohodě. Zde se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Dodávka a montáž probíhá v jednom dni.

Montáž zahradního domku svépomocí je jednoduchá. Domky dodáváme v nesmontovaném stavu společně se seznam stavebních elementů, návodem k montáži a dalších pomocných materiálů, které jsou nezbytnou součástí dodávky. U montáže svépomocí  vám jakýkoliv domek z naší nabídky dodáme ZDARMA.

Při montáži domku svépomocí doporučujeme vedení montážních prací osobou znalou základů stavební činnosti a práce se dřevem. Důležitý je hlavně vodorovný a pevný podklad zahradního domku nebo dřevostavby (dlaždice, beton, hutněný štěrk …).

 


Úvod » Prodejní stánky

Prodejní stánky

Dřevěné prodejní stánky a kiosky

prodejní stánek

Dřevěné prodejní stánky a kiosky holandské výroby od renomovaného výrobce Tuindeco jsou ideálním řešením pro váš prodej. Kvalitní zpracování a snadné montáž prodejních stánků Tuindeco je samozřejmostí. U panelových stánků jsou celé stěny předmontované již z výroby, montáž je tedy snadná a rychlá. Pokud si ale na montáž netroufnete, rádi Vám jej za příplatek sestavíme. Naše prodejní stánky jsou dodávány bez povrchové úpravy, tu Vám ale můžeme také nabídnout. 

Proč prodejní stánek od nás?

  • kvalitní severská výroba Tuindeco
  • rychlé dodání stánku
  • velmi snadné montáž stánku
  • naše prodejní stánky jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva
  • nabízíme individuální přístup a odborné poradenství
  • široká nabídky stánků

S výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat: info@e-zahradni-domky.cz

Řadit podle 
Výrobce  

Dřevěný prodejní stánek 19 mm Standard, 300x200
běžná cena 90 000 Kč

naše cena 59 820 KčDřevěný prodejní stánek 19 mm Modern, 277x244
běžná cena 120 000 Kč

naše cena 92 640 Kč


NDQ4NT