NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE


Zahradní domky

Zahradní domky - AKCE

 


Zahradní sortiment
náš E-Shop se zahradním nábytkem, dětskými hřišti, skluzavkami...

Doplňky pro zahradní domky.

Naše zahradní domky jsou v základu vyrobeny se standardní lepenkovou střešní krytinou a bez okapového systému a bez nátěru.

Nátěr dřevěného domku

Za účelem prodloužení životnosti dřevěných zahradních domků doporučujeme domek natřít vhodným lazurovacím nátěrem, čímž zajistíme požadovanou ochranu dřeva před hnilobami a škůdci. Takové nátěry domků je pak třeba pravidelně opakovat. V případě zájmu Vám rádi zašleme cenovou nabídku nátěru domku přímo u nás ve výrobě.

Okapový systém domku

Vhodné je také opatřit domek okapovým systémem, čímž opět zajistíme prodloužení životnosti domku, protože voda nebude stékat ke stěnám domku, ale bude odváděna na vámi určené místo. Cenovou nabídku na okapové sety k danému typu domku Vám rádi na vyžádání zašleme

Střešní krytina pro dřevěné zahradní domky

Střecha zahradního domku je ve standardu zpravidla pokryta černou pískovanou lepenkou.  Za příplatek je možno dodat domek s asfaltovým šindelem v požadované barvě a tvaru. Opět Vám rádi pro Váš vybraný model domku zašleme kalkulaci ceny na asfaltový šindel.

Na Vaše poptávky ohledně doplňků Vám rádi odpovíme na:  info@e-zahradni-domky.cz, nebo na tel.: 777 331 536

Podporuje mojeID

KONTAKTY

Zahradní domky FORT - Ing. Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3Novinky v našem sortimentu   24.1. 2021 Nové dřevěné garáže Dřevěné garáže     14.1. 2021 Vylepšený ECO domek BAO...

ZBOŽÍ V AKCI

Montáže zahradních domků a jejich cena

Domky je možno si sestavit svépomocí, dle dodaného montážního návodu, nebo vám montáž domku zajistíme my specializovanou a proškolenou firmou.

Kolik zaplatím za montáž dřevěného domku? Pokud zvažujete si od nás nechat domek postavit, rádi vám zašleme cenovou nabídku na montáž domku. Vaši poptávku na montáž s číslem domku a místem dodání můžete zaslat na poptávka ceny montáže.

Termíny montáží jsou zpravidla 7-14 dnů, vždy závisí na osobní dohodě. Zde se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Dodávka a montáž probíhá v jednom dni.

Montáž zahradního domku svépomocí je jednoduchá. Domky dodáváme v nesmontovaném stavu společně se seznam stavebních elementů, návodem k montáži a dalších pomocných materiálů, které jsou nezbytnou součástí dodávky. U montáže svépomocí  vám jakýkoliv domek z naší nabídky dodáme ZDARMA.

Při montáži domku svépomocí doporučujeme vedení montážních prací osobou znalou základů stavební činnosti a práce se dřevem. Důležitý je hlavně vodorovný a pevný podklad zahradního domku nebo dřevostavby (dlaždice, beton, hutněný štěrk …).

 


Úvod » Informace k domkům

Informace k domkům

Zahradní domky z výrobního závodu Svratka (s kodem DE...)

Převážná většina těchto výrobků je vyráběna křížovým ( srubovým ) spojením. Jejich obvodové stěny jsou tvořeny smrkovými stěnovnicemi ( palubkami ) tl. 28, 33 nebo 50 mm ( na přání i 70 mm ).
Stěnovnice 28 mm mají jednoduché pero / drážku, ostatní stěnovnice mají dvojitou pero / drážku.
Střecha je z palubek tl. 19 mm, zpravidla sedlová. Jako základní krytina se používá černá pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina, za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku.
Podlaha je z palubek tl. 19 nebo 28 mm ( alternativně lze použít OSB 3 tl. 25 mm ).
Okna mohou mít izolační dvojsklo a mohou být opatřeny okenicemi.
Pro celoroční využití se mohou zateplit. Jelikož tento způsob výroby je velmi flexibilní, tak se každý výrobek může přizpůsobit zákazníkovi na míru. Vše samozřejmě nabízíme s dopravou nebo montáží.

 

Zahradní domky výrobce Bear County (s kodem VL...)

Zahradní domky a dřevostavby Bear County dodáváme s tlakově impregnovanými podložními hranoly, které již není nutné dálě oštřovat, i když je to možné.

 

Dřevěné zahradní domky chraňte před vlhkostí

  • Je vhodné chránit Váš zahradní domek před půdní vlhkosti použitím vhodné trvanlivé hydroizolační vrstvy, která oddělí oddělující základ od vlastní dřevostavby.
  • Zajistěte dostatečné odstranění vzdušné vlhkosti uvnitř dřevostavby jeho pravidelným větráním během celého roku. Předejdete tak špatnému otevírání oken, dveří a výskytu plísní.
  • Podlahy musí větrat, nezakrývejte je neprodyšnými podlahovými krytinami - zabráníte tak možné kondenzaci vodních par
  • Střecha musí být neustále ve funkčním stavu - co nejdříve po montáži domku či chaty opatřete střechu trvalou střešní krytinou.
  • Střešní krytinu opatřete vhodným okapovým systémem

 


Dřevostavby vždy natřete

  • Povrch neimpregnovaného dřeva (zvláště pak venkovní plochy) doporučujeme ošetřit napouštěcím nátěrem s přísadou fungicidních a insekticidních látek.
  • Pro povrchovou úpravu dřeva jsou vhodné takové lazurovací laky, které nezakrývají texturu dřeva. Doporučujeme použití lazur značky Sadolin nebo Xyladecor.  Povrch nátěru pravidelně kontrolujte a podle potřeby obnovujte - ohroženy jsou zejména ostré hrany a plochy s přímým celodenním osluněním a s přímým působením povětrnostních vlivů.
  • Dřevo je organický materiál a přizpůsobuje se změně vlhkostí vzduchu - při dloho suchém počasí se mohou objevit mezi jednotlivými díly štěrbiny, které později - po zvýšení vzdušné vlhkosti opět zmizí.
  • Zámky, závěsy dvěří a kliky)doporučujeme alespoň jednou za rok promazat mazivem.

NWM5MjUwO