NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE


Zahradní domky

Zahradní domky - AKCE

 


Zahradní sortiment
náš E-Shop se zahradním nábytkem, dětskými hřišti, skluzavkami...

Doplňky pro zahradní domky.

Naše zahradní domky jsou v základu vyrobeny se standardní lepenkovou střešní krytinou a bez okapového systému a bez nátěru.

Nátěr dřevěného domku

Za účelem prodloužení životnosti dřevěných zahradních domků doporučujeme domek natřít vhodným lazurovacím nátěrem, čímž zajistíme požadovanou ochranu dřeva před hnilobami a škůdci. Takové nátěry domků je pak třeba pravidelně opakovat. V případě zájmu Vám rádi zašleme cenovou nabídku nátěru domku přímo u nás ve výrobě.

Okapový systém domku

Vhodné je také opatřit domek okapovým systémem, čímž opět zajistíme prodloužení životnosti domku, protože voda nebude stékat ke stěnám domku, ale bude odváděna na vámi určené místo. Cenovou nabídku na okapové sety k danému typu domku Vám rádi na vyžádání zašleme

Střešní krytina pro dřevěné zahradní domky

Střecha zahradního domku je ve standardu zpravidla pokryta černou pískovanou lepenkou.  Za příplatek je možno dodat domek s asfaltovým šindelem v požadované barvě a tvaru. Opět Vám rádi pro Váš vybraný model domku zašleme kalkulaci ceny na asfaltový šindel.

Na Vaše poptávky ohledně doplňků Vám rádi odpovíme na:  info@e-zahradni-domky.cz, nebo na tel.: 777 331 536

KONTAKTY

Zahradní domky FORT - Ing. Ladislav Hubáček
Bukovka 61
533 41 Lázně Bohdaneč
tel: +420 777 331 536
napište nám

NOVINKY

arr3Novinky v našem sortimentu22.1. 2018 Naši nabídku PALMAKO jsme rozšířili o nové domky Zahradní domky PALMAKO   4.1....

ZBOŽÍ V AKCI

Montáže zahradních domků a jejich cena

Domky je možno si sestavit svépomocí, dle dodaného montážního návodu, nebo vám montáž domku zajistíme my specializovanou a proškolenou firmou.

Kolik zaplatím za montáž dřevěného domku? Pokud zvažujete si od nás nechat domek postavit, rádi vám zašleme cenovou nabídku na montáž domku. Vaši poptávku na montáž s číslem domku a místem dodání můžete zaslat na poptávka ceny montáže.

Termíny montáží jsou zpravidla 7-14 dnů, vždy závisí na osobní dohodě. Zde se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Dodávka a montáž probíhá v jednom dni.

Montáž zahradního domku svépomocí je jednoduchá. Domky dodáváme v nesmontovaném stavu společně se seznam stavebních elementů, návodem k montáži a dalších pomocných materiálů, které jsou nezbytnou součástí dodávky. U montáže svépomocí  vám jakýkoliv domek z naší nabídky dodáme ZDARMA.

Při montáži domku svépomocí doporučujeme vedení montážních prací osobou znalou základů stavební činnosti a práce se dřevem. Důležitý je hlavně vodorovný a pevný podklad zahradního domku nebo dřevostavby (dlaždice, beton, hutněný štěrk …).

 


Zahradní altány

Jsme potěšeni, že Vám můžeme představit naši nabídku zahradních altánů a altánky. Altány v naší nabídce jsou rozměrově i tvarově velmi neobvykle a originálně řešené. Naše zahradní altány lze umístit do rohu pozemku a to tak, že dochází k maximálnímu využití prostoru. Altány jsou vyrobeny jako velké zahradní chaty - čistá výška vstupních dveří 191cm, doplněná odolným kovovým prahem, dvoukřídlá okna, která jdou otevírat buď celá, nebo mohou sloužit jako ventilace.  Aůtány jsou konstrukčně řešeny rohovým spojem, čímž dochází ke zvětšení užitné plochy. Součástí altánu je podlaha kvalitní kování oken i dveří, a veškerý spojovací materiál.

Výhody našich zahradních altánů:

 • vhodné umístění do rohů a nepravidelných částí zahrady
 • síla stěnovnic altánů je 28mm
 • vysoký dveřní otvor 191cm
 • nízký kovový práh dveří pro snadný vstup
 • podlaha u altánu je v ceně
 • robustní patentované spojení Space plus z lepených hranolů
 • altány jsou vybaveny integrovaným zavětrováním pro větší stabilitu
 • větrací rošty
 • altány mají otevíratelná otočná a výklopná okna vč. 3mm akrylového skla
 • zámek s koulí vč. FAB klíče
 • Ceny jsou vč. DPH s dopravou ZDARMA.
 • Všechny domky je možné doplnit o kvalitní střešní krytinu asfaltové šindele.

 

 

Řadit podle 
Výrobce  

doprava zdarma


Zahradní altán VL 42
 

naše cena 64 500 Kč

doprava zdarma


Zahradní altán VL 44
 

naše cena 19 500 Kč

doprava zdarma


Zahradní altán VL 45
 

naše cena 49 500 Kč

doprava zdarma


Zahradní altán VL 46
 

naše cena 59 500 Kč

doprava zdarma


Zahradní altán VL 48
 

naše cena 48 788 Kč

doprava zdarma

ZGQ1ZDZmM