NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ KATEGORIE


Zahradní domky

Zahradní domky - AKCE

 


Zahradní sortiment
náš E-Shop se zahradním nábytkem, dětskými hřišti, skluzavkami...

Doplňky pro zahradní domky.

Naše zahradní domky jsou v základu vyrobeny se standardní lepenkovou střešní krytinou a bez okapového systému a bez nátěru.

Nátěr dřevěného domku

Za účelem prodloužení životnosti dřevěných zahradních domků doporučujeme domek natřít vhodným lazurovacím nátěrem, čímž zajistíme požadovanou ochranu dřeva před hnilobami a škůdci. Takové nátěry domků je pak třeba pravidelně opakovat. V případě zájmu Vám rádi zašleme cenovou nabídku nátěru domku přímo u nás ve výrobě.

Okapový systém domku

Vhodné je také opatřit domek okapovým systémem, čímž opět zajistíme prodloužení životnosti domku, protože voda nebude stékat ke stěnám domku, ale bude odváděna na vámi určené místo. Cenovou nabídku na okapové sety k danému typu domku Vám rádi na vyžádání zašleme

Střešní krytina pro dřevěné zahradní domky

Střecha zahradního domku je ve standardu zpravidla pokryta černou pískovanou lepenkou.  Za příplatek je možno dodat domek s asfaltovým šindelem v požadované barvě a tvaru. Opět Vám rádi pro Váš vybraný model domku zašleme kalkulaci ceny na asfaltový šindel.

Na Vaše poptávky ohledně doplňků Vám rádi odpovíme na:  info@e-zahradni-domky.cz, nebo na tel.: 777 331 536

Podporuje mojeID

Úvod » Domky TUINDECO » Zahradní domek jako maringotka 19 mm 240x500


        

Zahradní domek jako maringotka 19 mm 240x500

Dřevěná zahradní maringotka

 

Dostupnost: na dotaz
Číslo produktu: VL19-400170
Výrobce: TUINDECO
běžná cena 149 000 Kč
naše cena bez DPH : 120 843 Kč
naše cena s DPH (21 %):
146 220 Kč
Dopravné: 2 000 Kč

Maringotka s předním vchodem, podlahou, střešní krytinou a rozměry 240 x 500 cm.

Maringotka 500 s verandou je stylová stavba s rozměry 240 x 500 cm. Maringotka je rozdělena na venkovní krytou verandu a vnitřní obytný prostor. V maringotce jsou 3 velká okna s rozměry 70 x 81 cm a dvě malá okna vedle dveří o velikosti 25 x 81 cm. Dveře jsou dvoukřídlé, 138 x 185 cm velké. Maringotka se dá používat pouze jako stacionární domek a v základu je dodávána se střešní krytinou, podlahou a montážní sadou, bez železných kol a podpěr.

Na výrobu maringotky je použito dohladka ohoblované, 19 mm silné smrkové dřevo. Stavba maringotky je velice snadná - celé stěny se montují z jednotlivých prken, do kterých jsou vyřezány zámky. Zámky do sebe perfektně zapadají a stěny jsou smontovány za chvíli. Při stavbě střechy rovněž nenarazíte na žádné problémy, opět se jedná jen o jednoduché zapasování jednotlivých střešních palubek do připravených zámků.

Maringotka je v základním provedení pro Váš maximální komfort dodávána včetně dřevěné podlahy, střešní krytiny a montážní sady. K maringotce je samozřejmě možné přikoupit řadu dalších doplňků, od železných kol, přes další verandu až po luxusní schody. V případě zájmu je možné k maringotce přiobjednat i další vylepšení, které jí udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit její odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.

Výška 319 cm
Šířka 240 cm
Hloubka 82 + 418 cm
Síla stěn 19 mm
Vnitřní rozměry 236 x 414 cm
Použitý materiál Smrkové dřevo
Plocha střechy 20 m2
Výška v hřebenu 319 cm
Výška dveří 185 cm
Dvoukřídlé dveře Ano, 1x šířka 138 cm
Bez oken Ne, 3x 70 x 81, 2x 25 x 81 cm
Podlaha Součást balení
Střešní krytina Součást balení

 

Doplňky za příplatek:

Železná kola a podpěry

Železná kola a pdopěry jsou za příplatek, rádi Vím je naceníme na vyžádání. 

Schůdky:

dřevěné schůdky nejsou součástí dodávky, ty je možno přiobjednat za příplatek

Montáž domku
Pokud by juste měli zájem o nabídku montáže na tento domek, napište nám prosím na info@e-zahradni-domky.cz a uveďte obj. číslo domku a adresu kde by se měla montáž realizovat, případně můžete tuto poptávku uvést do poznámky objednávky. Cena montáže se pohybuje cca 20% z ceny domku+ doprava montážního týmu

Nátěr
Je možná základní bezbarvá impregnace proti hnilobě a plísním, nebo nátěr lazurou ve vybranám odstínu, případně obojí impregnace + lazura (cena je na dotaz)

 

 

Výrobce: TUINDECO
YTE0Mjd